BASKE VILLA - Trenčianske Teplice

BASKE VILLA
Type: Hotels

Locality: Trenčianske Teplice,
District Trenčín, Trenčiansky kraj

Price from: 100,00 €/night

Recepcia BaskeVilla
+421 903 767 853
recepcia@baskevilla.sk
www.baskevilla.sk

BASKE VILLABASKE VILLABASKE VILLA

Novodobé bonvivánstvo dostáva priestor v Trenčianskych Tepliciach. Oprášme spolu zlaté časy kúpeľníctva, oddýchnime si a objavme veselé a šťavnaté zákutia všetkého, čo život prináša. Vitajte v Baske Villa. V útočisku mestského človeka.

Cez deň si v súkromí vybavte všetko dôležité, piknikujte, prechádzajte sa, cvičte alebo len sŕkajte bublinky pod slnečníkom. Večer si pozrite open-air koncert, film alebo len nebo s nekonečným hviezdnym obsadením.

Našimi stálymi hosťami sú aj slovenskí a českí dizajnéri a umelci. Tí všetci, spoločne s vami, vytvárajú komunitu Baske. Hudobníci u nás hrajú a mixujú playlisty na celý rok. Výtvarníci a sochári zapĺňajú záhradu a steny interiéru. A na strešnej alebo záhradnej terase vždy čaká stojan s plátnom a farbami pre kohokoľvek. Takmer všetko, čo sa vám u nás zapáči, či už je to dizajn, kozmetika alebo umenie si môžete kúpiť v našom koncept store.

Príbeh našej vily
Vily grófa Olivera Selderna boli postavené v roku 1910. Už vtedy boli Trenčianske Teplice vyhľadávaným kúpeľným mestom. Komplex budov Venézia I,II,II mal slúžiť ako letné útočisko pre rodinu a blízkych priateľov grófa. Pestovanie kúpeľníctva počas dňa a dlhohrajúce večierky počas letných nocí sa za krátky čas stali povestnými v meštianskej spoločnosti. Legenda o teplických aférach hovorí že, kto ju nezažil aspoň jednu noc, nespozná vôňu vtedajšej doby.

Ako sa menila doba, režim aj majitelia, tak sa menila aj funkcia Seldernerových víl. V roku 2003 sa stal posledným majiteľom Bratislavčan Slavomír Podmanický. Ten Venéziu I zrekonštruoval a premenoval na Penzión Baske podľa najvyššieho vrchu nad dolinou riečky Tepličky. Penzión Baske získal 8-krát za sebou titul najlepší penzión na Slovensku a stal sa aj partnerom filmového festivalu Art Film.

Po dlhých rokoch legenda Trenčianskych Teplíc opäť ožíva.
Vitajte v Baske Villa. Mieste, ktoré má aféru so životom.


General features

Poloha: v meste/obci

Jazyk:

Majiteľ/recepcia: Nie

Stravovanie: bez stravy

Facilities

Počet spální: 16

Počet lôžok: 32

Počet kuchýň: 0

Počet kúpelní: 16

Počet WC: 16

Počet park. miest: 16

Spoločenská miestnosť: Nie

Posilňovňa: Nie

Sauna: Nie

TV: Nie

Internet: Nie

Kúrenie: lokálne - plynové

Additional possibilities and facilities

Vybavenie v objekte:

Vybavenie pri objekte:

Športové možnosti:

Pre deti:

Permissions

Povolené fajčenie: Nie

Povolené domáce zviera: Nie

All offers

Quick search

Price to (€/night): Number of beds:

Become our fan


Support Us
Pridajte si zadarmo ponuku ubytovania na BestUbytovanie.sk!

Polaris - Tvorba webových stránok a počítačovej grafiky