Chata v lese, v blízkosti rieky Belá - Podbanské

Chata v lese, v blízkosti rieky Belá
Type: Huts/Cottages

Locality: Hrdovo 206 Podbanské,
District Liptovský Mikuláš, Žilinský kraj

Price from: 46,00 €/night

Jozef Čončol
0911 424 866
erikac289@gmail.com

Chata v lese, v blízkosti rieky BeláChata v lese, v blízkosti rieky BeláChata v lese, v blízkosti rieky BeláChata v lese, v blízkosti rieky BeláChata v lese, v blízkosti rieky BeláChata v lese, v blízkosti rieky BeláChata v lese, v blízkosti rieky BeláChata v lese, v blízkosti rieky BeláChata v lese, v blízkosti rieky Belá

Chata je situovaná v prostredí ihličnatého lesa, neďaleko rieky Belá a horského potoka. Je vhodná pre rodiny s deťmi, pre seniorov, pre ľudí, ktorí hľadajú oddych a pokoj od rušných dní, alebo pre ľudí, ktorí majú radi hory a turistiku. V chate na prízemí je obývacia miestnosť s jedálenským stolom a krbom, samostatné WC, sprchový kút, malá kúpelňa, kuchyňa. Na poschodí sa nachádzajú dve spálne s 3 samostatnými lôžkami v každej izbe. V jednej spálni je TV so satelitom a lodžiou. Ubytovanie je možné pre maximálne 6 osôb. V kuchynke sa nachádza chladnička s mrazničkou, dvojplatnička, varná kanvica, mikrovlná rúra, hrnce, príbory, riady. Za chatou je k dispozícií kôlňa s drevom a príslušenstvom. K dispozícií sú lehátka, vonkajší krb s grilom a s 3 drevenými sedacími súpravami vonku.

Oblasť Podbanské sa nachádza 15 km od Liptovského Hrádku, smerom na Vysoké Tatry - Štrbské Pleso. V blízkosti sa nachádza najvyšší vrch Západných Tatier Bystrá ( 2, 248 m) a známy vrch Vysokých Tatier vrch Kriváň ( 2, 495 m), ale aj známe tatranské doliny ako Tichá a Kôprová dolina, ktoré sa nachádzajú len 3, 5 km od chaty. Stredisko Štrbské Pleso sa nachádza len 15 km od chaty, kde je veľa možností turistiky, veľa známych turistických trás ako Popradské pleso, Hincovo pleso, Wahlenbergové plesá, vodopád Skok, nádherná Mlynická dolina, Furkotská dolina a dalšie malebné tatranské doliny. Na Štrbskom Plese sú možnosti člnkovania, alebo príjemných posedení v tradičných slovenských reštauráciach. Tatranská Lomnica vzdialená 35 km od chaty, je známa kabínkovou lanovkou na Lomnický štít ( 2632m) odkiaľ je nádherný výhľad na celé pohorie Vysokých Tatier. Mesto Liptovský Mikuláš ponúka možnosti kúpania v aquaparku Tatralandia, ktorý je vzdialený 35 km od ubytovania. Aquapark Tatralandia sa nachádza približne 5 km od Liptovského Mikuláša. Ponúka zábavu a oddych pre malých aj veľkých, či už v bazénoch alebo na vodných atrakciách. - 8 celoročných bazénov (38 stupňov - termálna voda) - 7 celoročných tobogánov - vitálny svet a wellness. Ďalšie termálne kupaliská Aquacity Poprad sú vzdialené 40 km od ubytovania. Možnosti kúpania sú aj v termálnom kúpalisku Liptovský Ján vzdialenom 18 km od chaty a v Grandhoteli Permon je krytý plavecký bazén s najväčším welness centrom na Slovensku, ktorý sa nachádza len 3 km od ubytovania. Možnosť kultúrneho vyžitia je v múzeu Liptovskej dediny v Pribyline, ktoré je najnavštevovanejším skanzenom - múzeom v prírode na Slovensku. Celoročne sa v ňom konajú rôzne kultúrne podujatia pre návštevníkov z blízka aj z ďaleka. Medzi návštevníkmi sú obľúbené mnohé podujatia, ktoré sú zamerané na rôzne aktivity a remeslá - ovčiarstvo, včelárstvo, roľníctvo a  podujatia prezentujúce život v minulosti. Najväčšia priehrada na Slovensku Liptovská Mara vzdialená od Liptovského Mikuláša 5 km ponúka návštevníkom oddych pri vode a vyžitie vodných športov. Neďaleko Liptovského Mikuláša sa nachádzajú dve známe jaskyňe - Ľadová jaskyňa a jaskyňa Slobody v Demänovskej doline. 


Prices

Season Price Currency
letná 46 EUR


General features

Poloha: v rekreačnej oblasti

Jazyk: SK, CZ, PL, EN

Majiteľ/recepcia: Nie

Stravovanie: bez stravy

Facilities

Počet spální: 2

Počet lôžok: 6

Počet kuchýň: 1

Počet kúpelní: 1

Počet WC: 1

Počet park. miest: 0

Spoločenská miestnosť: Áno

Posilňovňa: Nie

Sauna: Nie

TV: Áno

Internet: Nie

Kúrenie: ústredné - tuhé palivo

Additional possibilities and facilities

Vybavenie v objekte: chladnička, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, televízor

Vybavenie pri objekte: gril, ohnisko, vonkajší krb, záhradná hojdačka

Športové možnosti: billiard, cyklistika, futbal, stolný tenis, plávanie, tenis, šípky, golf, rybárčenie

Pre deti: detský kútik

Permissions

Povolené fajčenie: Nie

Povolené domáce zviera: Áno

All offers

Quick search

Price to (€/night): Number of beds:

Become our fan


Support UsPridajte si zadarmo ponuku ubytovania na BestUbytovanie.sk!

Polaris - Tvorba webových stránok a počítačovej grafiky