Hotel Inka - Ubytovanie v Trnave - Trnava

Hotel Inka - Ubytovanie v Trnave
Type: Hotels

Locality: V.Clementisa 13 Trnava,
District Trnava, Trnavský kraj

Price from: 16,00 €/night

Operator Trnava
0948007088
obchod@hotelinka.sk
www.hotelinka.sk

Hotel Inka - Ubytovanie v TrnaveHotel Inka - Ubytovanie v TrnaveHotel Inka - Ubytovanie v TrnaveHotel Inka - Ubytovanie v TrnaveHotel Inka - Ubytovanie v TrnaveHotel Inka - Ubytovanie v TrnaveHotel Inka - Ubytovanie v TrnaveHotel Inka - Ubytovanie v TrnaveHotel Inka - Ubytovanie v Trnave

Hotel Inka ponúka komfortné hotelové ubytovanie za výhodné ceny v 37 dvojposteľových izbách s možnosťou prístelky vo všetkých izbách a v 3 apartmánoch. Izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, kúpeľnou so sprchovacím kútom, televízorom, bezplatným WiFi internetovým pripojením. Parkovanie na parkovisku priamo pred hotelom INKA je bezplatné.

Z izieb je pekný výhľad na okolie mesta Trnava a naša Webová stránka Vám umožní prostredníctvom fotografií nahliadnuť do našich izieb a objednať si izbu, ktorá farebným zladením, či dizajnom najviac vyhovuje Vášmu vkusu.

Blízkosť historického centra, zimného štadióna, futbalových, tenisových ihrísk a kúpaliska prispieva k tomu, že hotel Inka je obľúbeným miestom ubytovania nielen pre zahraničných a domácich turistov, ale i profesionálov cestujúcich v rámci svojho povolania, športovcov, rodiny s deťmi.

Hotel je známy svojou chutnou kuchyňou a príjemnou reštauráciou, ktoré sú vďaka svojmu spoľahlivému personálu a kvalitnej technológii dodávateľom stravy pre mnohé podniky a organizácie.

V roku 2010 bolo vybudované moderné športovo-relaxačné centrum súčasťou ktorého je aj Indoor golfový a lovecký simulátor. V týchto priestoroch je možné prenajať si klimatizovanú kongresovú sálu s kapacitou 65 osôb. Priestory sú vybavené modernou konferenčnou technikou (videoprojektor, premietacia stena, WiFi internetové napojenie) a vlastným malým barom na vstupe.

V novo vytvorených priestoroch hotela INKA je možné pre záujemcov o tento šport zahrať si na profesionálnom 12 ft snookrovom stole v atraktívnom prostredí vhodnom pre tento druh športu.


Prices

Season Price Currency
1 lôžková izba štandard - obsadená 1x osoba 25 EUR
2 lôžková izba štandard - obsadená 2x osoba 32 EUR
Prístelka 12 EUR
Pobytová daň za osobu / noc 0.66 EUR


General features

Poloha: v meste/obci

Jazyk: SK, CZ

Majiteľ/recepcia: Áno

Stravovanie: plná penzia

Facilities

Počet spální: 0

Počet lôžok: 0

Počet kuchýň: 0

Počet kúpelní: 0

Počet WC: 0

Počet park. miest: 0

Spoločenská miestnosť: Nie

Posilňovňa: Nie

Sauna: Nie

TV: Áno

Internet: Áno

Kúrenie: lokálne - plynové

Additional possibilities and facilities

Vybavenie v objekte: televízor

Vybavenie pri objekte: terasa

Športové možnosti: billiard, golf

Pre deti: detský kútik

Permissions

Povolené fajčenie: Nie

Povolené domáce zviera: Nie

All offers

Quick search

Price to (€/night): Number of beds:

Become our fan


Support UsPridajte si zadarmo ponuku ubytovania na BestUbytovanie.sk!

Polaris - Tvorba webových stránok a počítačovej grafiky