Ubytovanie Chata Vyhňa - Vychylovka

Ubytovanie Chata Vyhňa
Type: Huts/Cottages

Locality: Nová Bystrica na konci Vychylovky pár metrov od Múzea kysuckej dediny a Historickej úvraťovej železnice Vychylovka,
District Čadca, Žilinský kraj

Price from: 40,00 €/night

Pavol Koleno
+421908907528
pavol.koleno@gmail.com
https://www.facebook.com/ubytovanie.chatavyhna

Ubytovanie Chata VyhňaUbytovanie Chata VyhňaUbytovanie Chata VyhňaUbytovanie Chata VyhňaUbytovanie Chata VyhňaUbytovanie Chata VyhňaUbytovanie Chata VyhňaUbytovanie Chata VyhňaUbytovanie Chata Vyhňa

Dovolenka je o spoločnom čase strávenom s priateľmi a s rodinou. Nie je len o leňošení. Je o stavaní snehuliakov ,chodení po výletoch ,či spoločenských hrách, poznávaní nových chutí a vôní, o možnosti sa na chvíľu zastaviť a obdivovať tunajšiu prírodu.

U nás v lete
Od mája do októbra je tu veľká možnoť sa prejsť Múzeom kysuckej dediny spoznať históriu Kysuckých ľudí, či povoziť sa na vláčiku parným alebo motorovým rušňom a to iba 400metrov od chatiek. Ďalej keď je dobrý rok a 

prídete v ten správny čas môžte si nazberať hríby či lesné plody v nedaľekom lese.Presne takú dovolenku si zaslúžite a presne takú dovolenku Vám ponúkame. Je na Vás si len vybrať či navšívite toto miesto alebo iné v okolí. Z našej širokej ponuky si vyberie skutočne každý. 

 

U nás v zime
Ak dávate prednosť aktívnemu odpočinku pri krbe, potom sme tu práve pre Vás. Vychutnajte si praskanie dreva v krbe romantické poletovanie snehu,či spoločné stavanie snehuliakov alebo sánkovanie.Chceli by ste lyžovať ? Najbližšie vleky sú v Oravskej Lesnej (20km)alebo v Oščadnici (40km), ktoré Vás uchvátia a obohatia. Dovolenku, na ktorú budete dlho spomínať, tu Vám ponúkame iba na Kysuciach vo Vychylovke kde líšky davaju dobrú noc.

Chata Vyhňa- rodinného typu 

Chata Vyhňa sa nachádza v malebnom prostredí Kysúc, na konci obce Vychylovka. Táto obec, obklopená hlbokými lesmi, je známa najmä jedinečným múzeom kysuckej dedinya európskou raritraritou - historickou lesnou úvraťovou železnicou.Majiteľ má na pozemku malú farmu s domácimi zvieratkami, veľmi zaujímavé pre rodiny s deťmi. Táto chata sa hodí pre ľudí s deťmi a aj ľudí ktorý si chcú oddýchnuť a majú radi čerstvý vzduch.

     

CHATA VYHŇA - jedná sa o malú chatku pri rieke s rybníkom a vlastným posedom zo zadnej strany na opekanie v ohnisku či v zahradnom krbe . Vo vnútri chaty na prízemí sa nachádza posedenie pri stole, gauč. Malá kuchynka zo šporákom ,mikrovlnkou a kuchynským riadom, tiež WC zo sprchovým kútom umývadlom . Na poschodí je jedná otvorená miestnosť kde je jedna manželská posteľ a 3-jednolôžka. 

Parkovisko je vzdialené len pár krokov od chatky.

V dome je fajčenie zakázané. Možnosť pobytu aj zo zvieratkom.

CENNÍK
1 noc........40eur celá chata pre 4 osoby, prípadne dohoda (každá osoba navyše 2 eurá na noc)

V cene 40eur je zarátaná čistá posteľná bielizeň + 2 kusy uterákov na ruky + jeden toaletný papier + tekuté mydlo + elektrina a voda

V ponuke aj ďalšie chaty :

CHATA VČELÍN 1-2

Rekreačný dvojdom je obklopený uzavretým pozemkom so záhradou s lúkou a stromy. Prenajímateľ býva v oddelenej budove na pozemku. K spoločnej dispozícii sú: húpačka,ohnisko a lúka na rekreáciu. Majiteľ má na pozemku malú farmu s domácimi zvieratkami, veľmi zaujímavé pre rodiny s deťmi.


Chata Včelín - 2 poschodia, 2 izby (z toho 1 spálňa), 50 m2, 6 osôb. Kúrenie s krbom. Vchod zastrešený. prízemie: obývacia izba s posedením, jedálenským kútom, krb , kuchynský kút s plynovým sporákom, chladničkou, mikrovlnnou rúrou a varnou kanvicou. kúpeľňa so sprchou, 1 umývadlom a WC. podkrovie: so spálňou s 1 dvojposteľ, 4 jednoposteľ a otvorená miestnosť bez dverí. Ďalšie zariadenia: detská postieľka. Možnosť pripojiť sa na internet na vrchnom poschodí. 

V dome je fajčenie zakázané. Možnosť pobytu aj zo zvieratkom.

CHATA VČELÍN SA NACHÁDZA :

Miesto: Slovenská republika, Vychylovka , 526 m nm Je to turistikálne zariadený rekreačný dom (drevený dom, rok stavby 2012) sa nachádza vo dvojdome, v obytnej oblasti, na okraji obce, v kľudnej, slnečnej polohe, vo svahu. Pohľad z pozemku na lesy. Leží na úpätí Slovenských Beskýd a Kysuckých vrchov v doline rieky Bystrica. Príchod je po vedľajšej ceste / cesta (nespevnená). V zime sú doporučené snehové reťaze.

Chata Včelín 2 - druhá časť 

Chata Včelín 2 - 2 poschodia, 2 izby (z toho 1 spálňa), 45 m2, 5 osôb. Kúrenie s krbom. Vchod zastrešený. prízemie: obývacia izba s posedením, jedálenským stolom, krb , kuchynský kút s plynovým sporákom, chladničkou, mikrovlnnou rúrou a varnou kanvicou. Kúpeľňa so sprchou, 1 umývadlom a WC. Podkrovie: so spálňou s 2 dvoj

posteľ, 2 jednoposteľ a otvorená miestnosť bez dverí. Internet- iba na určitých miestach

 

 

 

 

 

 

 

1noc...CHATA VČELÍN 1,2...40eur celá chata nad 4 osoby 2eurá za každú osobu navyše / v zimnom období funkčné len na viac ako 5 dní pobytu 

V prípade záujmu o rezerváciu termínu ma prosím kontaktujte na telefónom čísle +421908907528 , +421915277773 alebo na e-mail - pavol.koleno@gmail.com nájdete nás aj na stránke https://www.facebook.com/ubytovanie.chatavyhna kde nájdete množstvo fotiek s chaty a okolia :)

TEŠÍME SA NA VÁS !

Nasza Chata Výžnia położona jest w malowniczej Dolinie Chmúra przy górskim potoku. Jest doskonałą bazą wypadową w Beskidy Kisuckie, Orawskie, jak i Małą Fatrę. To również idealne miejsce na zwiedzanie atrakcji Kisuc. W jej bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Skansen Wsi Kisuckiej z Zabytkową Historyczną Koleją Leśną. Natomiast w równie blisko położonej Starej Bystricy jest tzw. Słowacki Orloj, czyli jeden z najdokładniejszych zegarów w Europie, który co godzinie ukazuje figury najpopularniejszych Słowackich Świętych, jego mechanizm jest osadzony w drewnianej chacie. W pobliskiej miejscowości Terchová, w której urodził się Janosik znajduje się muzeum jego pamięci.
Chata jest idealna na urlop dla rodziny z dziećmi ( jest zagroda z przyjacielskimi zwierzętami hodowlanymi ) jak i grupy przyjaciół – pomieści 4 do 5 osób. Jest to drewniany, piętrowy dom, wybudowany w tradycyjnym stylu.
Na jego wyposażeniu jest :
• mała kuchnia;
• WC ( łazienka z toaletą );
• 4 łóżka z pościelą na poddaszu + rozkładana kanapa na parterze;
• obiadowy stół;
Przy chacie jest staw rybny i miejsce na ognisko.
U gospodarza można zakupić ekologiczne produkty mleczne np. mleko, sery, masło i tradycyjne korbacze serowe.
Cena za wynajęcie całej chaty (dla 4 osób ) na dobę to 40 euro, 5 osoba płaci za dobę 2 euro.

Our Chata Výžnia is situated in picturesque Chmúra Valley next to mountain stream. It is perfect
beggining-point for hiking in Kisuce, Orava and Mala Fatra mountains. Literally "next-door" there is Kisuce Village Open-air Museum together with Historical Narrow Gauge Forest Railway, which is one of the best preserved and the longest forest railway in Slovakia! You cannot missed it! Few kilometers from us You can check Slowak Orloj which is one of the most precise and significant clocks in the world, built in traditional wooden style. Every full hour special mechanism appear figure of Slovakian saints. It is must-see in Kisuce region. Other city is Terchová. It is said that legendary robber Janosik who was like Robin Hood of Kisuce and Orava, born here. There is museum called his name.
Our Chata (house) is ideal stay for families with children. In our stable your kids can have fun with breeding animals like sheeps, cows and goats. We are inviting group of friends as well – house is assignment for 4-5 persons. It is one-storey wooden house built in an traditional way.
For Your disposition there are:
• small kitchen;
• WC ( bath with toilet )
• 4 beds in the attic + one resolve bed, bed sheets included;
• dining table;
Next to house You will find fishing pool with fire place.
We are selling ecological milk products such as: milk, butter and traditional korbače.
Price for renting whole house (4 persons) : 40 € per day. Fifth person pays 2 € per day.


Prices

Season Price Currency
Silvestrovská noc pre 4 osoby 80 EUR
Pobyt na týždeň (7 nocí) v letnom období pre 4 osoby (príp. dohoda) 280 EUR
Pobyt na týždeň (7 nocí) v zimnom období 4 osoby 280 EUR
Možnosť platenia aj českými korunami 0 EUR


General features

Poloha: v rekreačnej oblasti

Jazyk: SK, CZ, PL

Majiteľ/recepcia: Áno

Stravovanie: bez stravy

Facilities

Počet spální: 1

Počet lôžok: 4

Počet kuchýň: 1

Počet kúpelní: 1

Počet WC: 1

Počet park. miest: 2

Spoločenská miestnosť: Nie

Posilňovňa: Nie

Sauna: Nie

TV: Nie

Internet: Nie

Kúrenie: lokálne - tuhé palivo

Additional possibilities and facilities

Vybavenie v objekte:

Vybavenie pri objekte: gril, vonkajší krb

Športové možnosti:

Pre deti:

Permissions

Povolené fajčenie: Nie

Povolené domáce zviera: Áno

All offers

Quick search

Price to (€/night): Number of beds:

Become our fan


Support UsVytvorte si lacnú webovú prezentáciu!

Polaris - Tvorba webových stránok a počítačovej grafiky