Rekreačná Chata Poľana v štýlovom prostredí horných kysúc. - Čierne

Rekreačná Chata Poľana v štýlovom prostredí horných kysúc.
Type: Huts/Cottages

Locality: Čierne,
District Čadca, Žilinský kraj

Price from: 65,00 €/night

Roman Kral
0907202002
info@chatapolana.sk
www.chatapolana.sk

Rekreačná Chata Poľana v štýlovom prostredí horných kysúc.Rekreačná Chata Poľana v štýlovom prostredí horných kysúc.Rekreačná Chata Poľana v štýlovom prostredí horných kysúc.Rekreačná Chata Poľana v štýlovom prostredí horných kysúc.Rekreačná Chata Poľana v štýlovom prostredí horných kysúc.Rekreačná Chata Poľana v štýlovom prostredí horných kysúc.Rekreačná Chata Poľana v štýlovom prostredí horných kysúc.Rekreačná Chata Poľana v štýlovom prostredí horných kysúc.Rekreačná Chata Poľana v štýlovom prostredí horných kysúc.

Chata Poľana sa nachádza v regióne Kysuce na okraji obce Čierne. Okolie chaty ako aj celé Kysuce sú známe peknou prírodou, zdravým vzduchom a pohostinnosťou domácich.

Chata Vám ponúka ubytovanie v jednom trolôžkovom apartmáne s možnosťou prístelky a v dvoch trojposteľových izbách s možnosťou prístelky na každej izbe. Na chate sa tak môže ubytovať 9 až 12 osôb. Voľný čas s  priateľmi a rodinnou môžete tráviť v priestrannej spoločenskej miestnosti s krbom s možnosťou sledovania televízie, či počúvania Vašej obľúbenej hudby. Ak Vás to omrzí k dispozícii máte biliardový stôl a nástenné šípky. Na prípravu vlastnej stravy Vám poslúži kompletne zariadená kuchyňa (elektrický sporák s rúrou, chladnička, umývačka riadu, mikrovlnka, varná kanvica a všetky potrebné riady). Samozrejmosťou sú dve kúpeľne so sprchovacími kútmi, toaletami a WiFi pripojenie na internet

V areáli môžete opekať, grilovať, variť guľáš alebo len tak relaxovať v záhradnej hojdačke. To nie je všetko. Chata Poľana Vám ponúka jednu čerešničku na torte. Kúpanie sa vo vyhrievanej vonkajšej wellness kadi. Túto pohodičku vo vode pod holým nebom si môžete vychutnávať počas celého pobytu hoc aj každý deň.

V zime si môžete užiť dobrú lyžovačku v stredisku Ski Čierne, ktoré sa nachádza len pár metrov od chaty alebo si zájsť do neďalekého strediska Oščadnica Veľká Rača, ktoré patrí k tým najmodernejším na Slovensku a ponúka množstvo atrakcií nielen v zime ale i v lete.

V lete Vás určite poteší množstvo turistických a cykloturistických trás ako i zaujímavosti, historické, či kultúrne možnosti v blízkom okolí, ktoré Vám spestria a spríjemnia dovolenku na Kysuciach.


General features

Poloha: mimo mesta/obce
Jazyk: SK, CZ, PL
Majiteľ/recepcia: Nie
Stravovanie: bez stravy

Facilities

Počet spální: 3
Počet lôžok: 12
Počet kuchýň: 1
Počet kúpelní: 2
Počet WC: 2
Počet park. miest: 5
Spoločenská miestnosť: Áno
Posilňovňa: Nie
Sauna: Nie
TV: Áno
Internet: Nie
Kúrenie: ústredné - tuhé palivo

Additional possibilities and facilities

Vybavenie v objekte: chladnička, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, televízor
Vybavenie pri objekte: altánok, gril, ohnisko, terasa, vonkajší krb, záhradná hojdačka
Športové možnosti: billiard, cyklistika, futbal
Pre deti: detský bazén

Permissions

Povolené fajčenie: Nie
Povolené domáce zviera: Áno
All offers

Quick search

Price to (€/night): Number of beds:

Become our fan


Support UsVytvorte si lacnú webovú prezentáciu!

Polaris - Tvorba webových stránok a počítačovej grafiky

ROMA - kadernícke potreby

Imperialshop.sk - predaj vodoinštalatérskeho materiálu